İlimiz Müftülüğüne bağlı Toki Köyevi Kur’an Kursu’nun yıl sonu etkinliği mahalle sakinleri ve öğrencilerin yoğun katılımıyla kutlandı.
Toki Köyevi bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe Belediye Başkanı Sayın Dr. Kazım Arslan, İl Müftümüz Sayın Ali Gülden, mahalle muhtarları, öğrenciler, veliler ve mahalle sakinleri katıldı.
Katılımcılarla sohbet eden Gülden; “İhtiyaç odaklı Kur’an Kurs’larının mahalle sakinlerinin birlik ve beraberliğine etkisini bu etkinlikte şahit olmaktayız.”dedi
Etkinliğe katılanlara teşekkür eden Gülden, kurs öğreticisi Ayşe Ersoy’a çalışmalarından dolayı teşekkür etti.