21.01.2022

GÜLDEN MİNİKLERİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU

Yozgat İl Müftülüğümüze bağlı Naciye Afet Şahin 4-6 yaş Kuran Kursumuzun minik öğrencileri 2021-2022 yılı Eğitim-Öğretim dönemi ilk yarı yıl karne heyecanını yaşadılar.

Düzenlenen programa; İl Müftümüz Ali GÜLDEN, İl müftü Yardımcımız Süleyman EROĞLU Kur’an Kursu öğreticileri, öğrenci ve velileri katıldı.

Dinimizi, Kur’anı Kerim’i, Değerler eğitimini kendi yaş grubuna uygun olarak tanıyabilmesi yönünde eğitimlerin verildiği Naciye Afet Şahin 4-6 yaş Kur’an Kursumuz 21.01.2022 Cuma günü düzenlenen dönem sonu karne merasimi ile ilk yarıyılı başarı ile tamamladı.

İl Müftümüz Ali GÜLDEN, 4-6 yaş grubu Kur’an Kursu öğrencilerinin karne heyecanını paylaşarak, ’Dinimizin güzelliklerini bu yaşta öğrenmeye başlayan yavrularımız inşallah hayatları boyunca dinine, vatanına ve milletine hizmet eden faydalı birer insan olarak yetişmelerini Yüce Allah’tan temenni ediyorum. Rabbim evlatlarımızı her türlü zararlı akım ve alışkanlıklardan korusun. Kursumuzu tercih eden anne babaları kutluyorum. Öğrencilerimizin yetişmesinde emek sarf eden tüm Kur’an Kursu öğreticilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum’’ dedi.

Karne ile hediyelerin verilmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesi ile program sona erdi